14 Ekim 2014

Turkcell Adıma Bilgim Dışında Açılan Hatlar!

Adıma açılmış bir sürü hat olduğunu savcılıkta öğreniyorum. Turkcell'e bildirdiğim halde bir önlem alınmadığını görüyorum. İmzam sahte olmasına rağmen bu kişi benim kimlik bilgilerimle hat açmaya devam ediyor. Hukuki yollardan hakkımı arayacağım.
E..A..
5326473***

Erol 227 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 20.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ismine kayıtlı hatlar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön