30 Mayıs 2015

Turkcell Adıma Açılan Hat Sorunu!

Bilgim olmadan sahte imza ve kimlik ile adıma Turkcell açılmış. Gerekli yasal işlemleri başlattım ancak bana bilgi vermek yerine Turkcell müşteri hizmetleri ve tim yetkilileri yardımcı olmadıkları gibi olmadık bahaneler ve zorluklar ile kanunsuz adıma açılan hat hakkında ne sözleşme belgesini ne de kimlik fotokopisi göndermiyor.


2 yıl önce 3 adet Turkcell hattımı başka oparetöre taşıdım. Turkcell'in bu sorun çözmek yerine problem çıkartma olayına ikinci kez karşılaştım. Tim aslında tüketiciyle iletişim kuramama müşteri temsilcisi ise müşteri memnuniyetsizlik temsilcisi olarak değiştirmeli. Çözüm değil, sorun odaklı çalışan Turkcell'i kınıyorum. Ben kurtuldum darısı kalanların başına.

Talip 143 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön