26 Nisan 2013 #1764583

Turkcell Adil Olmayan Taahhüt Uygulaması!

Tarifeme ait 1 senelik taahhütüm 09.05.2013 tarihinde sona erecektir.Turkcell'i arayarak, sözleşmem bittikten sonra bir alt tarife olan "Hepsi Paket"i için taahhüt yapma isteğimi belirttim. Kendileri tarafıma yeni bir taahhüt yaparsam fatura kesim tarihi olan 25.05.2013'ten itibaren işleme konulabileceğini belirtmişlerdir. Buna göre 09.05 ila 25.05 tarihleri arasında üst tarifeye ait indirimsiz fiyattan ücretlendirileceğim. Oysa ki mevcut taahhütümü uzatırsam yapılan indirim aralıksız olarak devam edecek.


Tekrardan taahhüt yaparak, 25.05 tarihine kadar indirimli olarak mevcut tarifeden, 25.05 tarihinden sonra da indirimli olarak yeni tarifeden yararlanmak istiyorum. Olması gereken budur!

Emret 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön