28 Ocak 2014 #2261531

Turkcell Açtığı Hattı Kapatmıyor!

Yaklaşık 3 yıl kadar önce Turkcell'den 3 hat almak zorunda kaldım. Almak istemediğim halde neyse Turkcell kurumsal temsilcisi bilmiyorum kim(Turkcell'de bilmiyor zaten )bizi ikna etti, bizde aldık. Turkcell'e daha öncede kurumsal hat kapatmada sıkıntılar yaşadığımı hattımı kapatamadığım için kullanmadığım hiçbir fayda sağlayamadığım bir hatta tam bir buçuk yıl para ödediğimi söyledim. Noterden ihtar çekerek ancak hattımı kapattırabildiğimi belirttim; Turkcell temsilcisi de bana kapatırken hiç bir problem yaşamayacağımı kapatmak istediğinizde hemen kapanacağını söyledi. Bizde inandık hani Turkcell büyük ya büyük olsa hattın bana kimin sattığını görür. Hattımı kapatın lütfen yoksa ihtar çekeceğim.

Bahadir 90 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir29 Ocak 2014

    konuyla ilgili bilgilendirme söz konusu değildirdir.telefon iki kere çaldırılıp bırakıldı.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön