24 Eylül 2016 #6511438

Turkcell Açık Hat Kullanımı

Bundan neredeyse 4-5 sene önce Turkcell'den açık hat satın aldım ve sorunsuz kullandım bu zamana kadar dün akşam telefonumu değiştirdim ve 4.5G uyumlu hat almak için Turkcell'e gittim gittiğimde oradaki çalışan bana hattın benim üzerime olmadığını ve o yüzden hat alamayacağımı söyledi ancak hattın sahibi olarak gözüken şahıs devir edebilirmiş, bunca senedir sorun yoktu da bir hat alırken mi bu kadar problem oluyor? Bir anda internette 3 aylık bir süre sonrası devir işlemi olabileceğine ait bilgiler var ben numaramı değiştirmek istemiyorum hattımı üzerime almak için gerekeni yaparım ama bunca kullanımdan sonra böyle ufak şeyler Turkcell'i zedeliyor.

Erol 561 Okunma

Cevaplar

  • Erol03 Ekim 2016

    Bir hafta önce buradan yine Turkcell hakkında şikayet yapmıştım yine yapıyorum 4-5 sene önce alınan açık hattı üzerime geçirmek için şikayetimi yaptım Turkcell'den bana dönüş yaptılar perşembe günü işte olduğum için açamadım bugün aradığımda ise hattı üzerime alamayacağımı ve elinden gelen bir şey olsa yapabileceklerini dile getirdiler ancak hat sahibini bulup öyle yapmam gerekiyormuş ama bir Turkcell Forum başlığında aynı soruna böyle bir cevap var, süreli Devir denen bir işlem var. Hattın kullanıcısı mutlaka simkartıyla ve kimliğiyle beraber bir Turkcell İletişim Merkezi'ne giderek hattı geçici süreyle üzerine alabiliyor. Eğer hattın yasal sahibinin işlem yapıldıktan sonraki 3 ay içerisinde itiraz etmemesi durumunda hat tamamen annenin yani hattın kullanıcısına devir oluyor. Turkcell müşteri temsilcisinin böyle bir şeyden haberi yok herhalde elimden gelen birşey olsa yapardım diyor...

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2016

    Müşterimizi 28.09.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön