30 Haziran 2015

Turkcell Açık Alanda Bile Çekmiyor!

Turkcell'in reklamlarındaki çekim kalitesi sözlerine aldanarak kendime ait olan 554801**** ve eşimin kullandığı 553373**** numaralı hatlarımı başka bir operatörden Turkcell'e taşıdım. Taşıdığım günden beri doğru düzgün konuşma yapamıyoruz. Konuşmalar sürekli kesiliyor, karşı tarafa ses gitmiyor. Evin içini geçtim dışarıda açık alanda bile görüşme yapamıyoruz. Üstelik bunların yaşandığı yer dağ başı, ıssız bir yer değil, Kahramanmaraş/Pazarcık İlçesi Salmanlı mahallesi. Turkcell'le yaptığım görüşmelerde sürekli size dönüş sağlanacaktır denilerek oyalanıyorum. Herkes 3G'den bahsederken biz daha görüşme yapamıyoruz. Bu durum Turkcell'e hiç yakışmamaktadır. Çözüm bulunmasını bekliyoruz.

İlker 193 Okunma

Cevaplar

  • İlker'in Teşekkür Mesajı01 Temmuz 2015

    birkaç ay içinde sorunun olduğu bölgeye baz istasyonu kurulması planlandığı tarafıma iletildi. İnşallah söylenildiği tarihte baz istasyonu kurularak mağduriyetimiz giderilir. İlgileri için Turkcell'e teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 01.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön