30 Ocak 2014 #2265949

Turkcell Abonesi Olmadığım Halde Fatura Yolluyor

Aralık 2013 ve Ocak 2014 aylarında hayatımda hiç kullanmadığım, kullanmayacağım bu operatörden mail yolu ile başka şahısa/firmaya ait olan 2 aydır fatura alıyorum, almaya da devam edeceğim bu gidişle. Konuyu birkaç bayileri ile paylaştım, bizi bağlayan bir durum değil diye dinlemediler, nasıl kurumsallıksa! kim yardımcı olacak bana?


Neyse faturada geçen telefon numaralarından fatura sahibi şirkete ulaştım, ilgili şahsın isminin benim ile aynı fakat mail adresinin çok farklı olduğunu söyledi. Nasıl oluyor peki benim mailime geliyor, çok ilginç! bu durum. Beni çok rahatsız ettiği için kişiye durumu düzelttirmesi için ricada bulundum ama nafile! Allah'tan Şikayetvar.com var.

Bahadir 76 Okunma

Cevaplar

 • Bahadir15 Kasım 2014

  anlatamadım galiba;kullanmadığım gsm operatoru tarafından mail adresime her ay başka şahısa ait cep telefonu fatura bilgisi gönderiliyor,sizden,yada müşterinizden kaynaklanan bu hatayı düzeltmek için neden benim uğraşmam gerekiyor,BANANE.

 • Bahadir22 Nisan 2014

  anlatamadım galiba;kullanmadığım gsm operatoru tarafından mail adresime her ay başka şahısa ait cep telefonu fatura bilgisi gönderiliyor,sizden,yada müşterinizden kaynaklanan bu hatayı düzeltmek için neden benim uğraşmam gerekiyor,yok böyle bir olay.

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön