15 Ekim 2016 #6686440

Turkcell Abonelik İptalinde Haksız Para Alıyor

Telefonla arayıp Fizy aboneliği yaptırmak isteyip istemediğimi sorduklarında, 1 ay süreyle deneme yapabileceğimi ve bunun da 3 TL olduğunu söylediler. Ben de kabul ettim. Ses kayıtlarını dinleyebilirler. Ancak şimdi iptal etmek istediğimde 7,5 TL iptal ücreti var dediler. Ben de daha fazla iptal ücreti yansımasın diye iptal ettirdim, ancak kandırma yoluyla benden alınan iptal ücretinin iade edilmesini istiyorum.

Tamer 618 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön