15 Ekim 2016 #6686479

Turkcell Abonelik Bitiş Tarihi Hakkında Tutarsız Bilgi Veriyor

Temmuz-Ağustos ayında Turkcell'i arayıp taahhüdün ne zaman biteceğini sorduğumda ekim ayında sonlanacağını söylemişlerdi. Benden aldıkları fazladan 27,5 TL nedeniyle biran önce firmayı terk edip başka operatöre geçmek istiyorum, ancak şimdi ise taahhüt bitişi için kasım ayı diyorlar. Ses kaydının dinlenmesini ve ekim ayında taahhüdümün sonlandırılmasını istiyorum.

Tamer 449 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön