26 Şubat 2014

Turkcell Abonelik Bitiminde Mesaj Atmıyor!

Turkcell ile 2013 yılında hepsi paket kapsamında yıllık abonelik yapmıştım. Bu ay faturamın fazla geldiğini görünce 532'yi arayıp müşteri temsilcisi ile görüştüm,aboneliğimin bittiğini,gördüğüm faturanın aylık düzenlendiğini söyledi.Herşeye mesaj atan Turkcell neden insanların aboneliğinin bittiğiyle ilgili mesaj atmıyor ve bu şekilde haksız kazanç elde ediyor? Bizler yoğun çalışan insanlar olarak aboneliğimizi takip edemiyoruz. Kesinlikle bu konuda mesaj atıp bilgilendirmeliler,yetkililerin uyarılmasını talep ediyorum. Ayrıca bana haber verilmeyip benden alınacak olan 10 liramın da iadesini tabii ...(henüz ödemedim)

Funda 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 26.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Güncel Faturası ve Tarife Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön