15 Nisan 2013 #1742172

Turkcell Aboneliğim Bittiği Halde Fatura Göndermişler!

8 mart'ta Turkcell den numaramı başka operatöre taşıdım. Hem de kullanım sürelerini gözeterek. Geçen ay ki faturamı 20 küsür lira olarak ödedim. Bu ay 24 liralık fatura göndermişler. Haksızca tavırlarından şikayetçiyim. Ben geçen ay diğer operatöre zaten ücret ödedim. Bunlar neyin faturasını ödememi istiyorlar ki? Bu yüzden şikayetçiyim.

Semih 55 Okunma

Cevaplar

 • Semih04 Mayıs 2013

  Her iki hattımı da Turkcell'den başka operatöre geçirdim. Çevremdeki insanların en az onlarcasının da Turkcell'den kurtuluşunu teşvik ettim. Bu bana yetti. En son tahsil etikleri 25 lirayı ödedim, ancak helal etmiyorum...

 • Semih25 Nisan 2013

  hiç kullanmadığım halde tam bir aylık faturayı ödedim. helal etmiyorum. haksız kazanç sağladıkları için şikayetçiyim. bilgilerinize. zaten diğer hatlarımı da başka operatörlere taşıdım.

 • Semih19 Nisan 2013

  hattımızı bir buçuk ay önce Vodafone'a taşıdık ve kullanmadığımız o ayki faturamızı da ödedik fakat Turkcell bu ay tekrardan fatura gönderdi bu nedir? Kullanmadığım hattın faturası neden bana geliyor? Bir de bir sonraki fatura kesim tarihi belirtilmiş? 4440532 yi arıyorum fakat ulaşamıyorum devamlı meşgul? Diğer numaralardan denememe rağmen devamlı yönlendirme bu nedir . Toplam fatura tutarı 24, 35 TL olup son ödeme tarihi 22. 04. 2013 dir. Bir sonraki ay hesap kesim tarihiniz 10. 05. 2013 olup son ödeme tarihiniz 23. 05. 2013 dir.

 • Semih16 Nisan 2013

  bana ulaşmalarını gerektirecek bir durum yok. faturamı iptal etsinler ve olay çözümlensin. ayrıca sadece bir kez aramışlar ben de spor salonunda idim duymadım.

 • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön