04 Eylül 2013 #1993106

Turkcell Abonelerinin Mağdur Edilmesine Ses Çıkarmıyor!

Turkcell vınn üzerinden internette sörf yaparken karşıma bir pencere çıktı hotgirls. com. tr diye bir site. Bende okey alanını check etmiş, tamam tuşuna basmış bulundum. Çünkü sayfada başka basılacak yer yok.


Sonra anında bana vınn üzerinden mesaj geldi. İçeriği kabaca şöyle ateşli saatler video paketiniz başladı. vs. aylık 56 TL ile ücretlendirilecek. iptal için İptal Atesli yazıp 6955'e gönderin ama bu haftaki 14 TL hesabınıza yansıtılacak gibi.


Bu sistem Turkcell alt yapısı ile hizmet vermekteymiş. Bu site sizin abonenizi mağdur ediyor ve siz bu konuda onlara altyapı sunuyorsunuz. Ne açıklama var ne bir uyarı. Bu ücret bu ay benden kesilirse bende vınn aboneliğimi kapatırım.

Metin 4.835 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizi 12.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön