07 Ocak 2014

Turkcell Abonelerini Daha Çok Önemsemeli!

Telefonum bozulduğunda her Platinum müşterisinin faydalandığı evden alınıp gerekli işlemler yapıldıktan sonra teslimini istedim fakat bana siz Platin müşterisisiniz bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz dediler.Eğer ben Platin müşterinizsem neden bana hala değerli Platinum müşterisi mesajları atıyorsunuz?Ayrıca Samsung'un S4 serisinde sorunlu olduğunu bile bile neden onlarla böyle bir çalışma yaptığınızı da anlamış değilim. Turkcell gibi kurumsal bir firmaya hiç yakıştıramıyorum.Bozuk olan Samsung telefonun alınıp kesinlikle üstünde hiç oynanmadan yenisi ile değişimini talep ediyorum.

Şehri 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimize 08.01.2014 tarihinde sms ile Platinum Hizmet Ekibi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön