02 Nisan 2013 #1721425

Turkcell Abone Merkezleri İlgisiz!

Erzurum Cumhuriyet cad. Turkcell tim den haftalarca numara devir işlemi yapmak için gittim sürekli işlemimi yapmayıp oyaladı çalışanın biri sistem yok vs bahanelerle başından savdı yine aynı cadde üzerinde başka Turkcell tim e gittim 10 dk işlemi yaptılar diğer şube çalışanları kafalarına göre milleti mağdur ediyorlar.

Yunus 85 Okunma

Cevaplar

  • Yunus05 Nisan 2013

    haftalar önce hattımı taşımak için gerekli işlemleri yaptım ama hattımı turkcell yüzünden başka operatöre taşıyamıyorum

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizi 04.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön