03 Nisan 2013 #1722661

Turkcell Abone Merkezinin Uyguladığı Sıradışı Fiyat!

02.04.2014 tarihinde Turkcell iletişim merkezinden sim kartımın kesilerek yeni aldığım telefona uygun hale getirilmesi için gittim. Çok basit bir şekilde yapılan bu kesme işlemi için tarafımdan 5 TL alındı. Alınan rakamın çok yüksek olduğunu belirttim, bu kadar basit işlemler için bu kadar çok para talep etmelerinin haksız olduğunu vurguladım. Ayrıca fatura veya fiş talebime de olumsuz yanıt verdiler. Gittiğim iletişim merkezi; Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi, Orion AVM içinde bulunan Akademi Turkcell iletişim merkezidir.

Özgün 68 Okunma

Cevaplar

  • Özgün06 Nisan 2013

    05.04.2013 tarihinde turkcell müşteri hizmetleri merkezinden arandım. Turkcell bayilerinin yaptıkları uygulamalara karışamadıklarını belirttiler. Her turkcell bayii kafasına göre takılıp yaptıkları farklı uygulamalardan farklı ücretler talep edebilirlermiş. Fiş ve fatura gibi uygulamalar ise bayinin kendi iç muhasebe işiymiş. Benim buradan çıkardığım sonuç ise; Turkcell markasının olduğu bir iletişim merkesi kafasına göre takılmsı mümkündür ve böyle bir durumda turkcell markasına ve logosuna güvenip girdiğiniz iletişim merkezlerinde yaşadığımız sorunlar, sıkıntılar, haksız kazanç talepleri vb. sorunlar karşısında turkcell tarafından yapılabilecek bir şey yok. Saygılarımla, Vatandaş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön