06 Nisan 2013 #1728828

Turkcell Abone Merkezi Pasaport Kaydı Yapmadı!

Eşimle birlikte yurtdışından beraberimizde getirdiğimiz telefonu kaydettirmek için Kocaeli Derince ilçesindeki Turkcell Abone Merkezi olan Efe İletişim'e gittik. Burada pasaport kaydı yapamadıklarını söylediler. Fakat Turkcell'in kendi sitesindeki pasaport kaydı yapan yetkili abone merkezleri listesinde Efe İletişim görünüyor.


Evime yakın diye gittim;ancak kapıdan çevrilince ben de İzmit merkezdeki başka bir bayiye gitmek zorunda kaldım. Şen Marmara Turkcell Abone Merkezi ise işlemi yaptı. Derince'deki Efe İletişim'in neden bu listede yer almasına rağmen pasaport kaydı yapmadığını ; eğer bu işlemi yapma yetkisi yoksa neden listede var olup müşteriyi yanılttıklarını öğrenmek istiyorum.

Emre 197 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön