12 Şubat 2013

Turkcell 9 Dakika Yurtdışı Görüşmesine 57 TL Ücret Kesti!

8 yıllık turkcell müşterisiyim hep müşterisini mağdur etmeye çalışan bir şirkettir kendisi. Her seferinde her şikayetime dört dönen türkcell bu ay her aramamda fatura detayı istiyorum göndereceğim hemen diyorlar göndermiyolar çünkü ellerinde bi kanıt yok çünkü üstünü nasıl kapatırız diye düşünüyorlar.


Telefonda aradığımda telefondaki bile ne yapacağını şaşırıyor 4 dk Kıbrıs'ı aramışsınız 5 dk da Avusturalya görüşmesi var diyor ancak son 2 aylık faturamda toplam 57 lira yurtdışı görüşmesi var bu nasıl bi usulsüzlüktür bu nasıl bir tarifedir dk sı kaç liradır bu cezamı yani bize yurtdışı görüşmesi telefonda ise birde bana sıkılmadan sesini yükselten bir müşteri hizmetleri çalışanı var. Herkes bilsin.

Toygar 162 Okunma

Cevaplar

  • Toygar13 Şubat 2013

    sizin sirketinizde genel olarak okuyamama ya da okudugunu anlamama problemimi var ?? Ben 8 yıllık turkcell uyesiyim diyorum bana yeni abonelere yapılan ücretlendirmeyi gonderiyorsunuz 8 oldu turkcell müşteri hizmetlerinden fatura detayı istiyorum gonderecegiz hemen diyosunuz ama bi icraat yok...FATURA DETAYINI KİMİ ARAMISIM KAC KERE ÜCRETLENDİRMESİ NE KADAR Bana bunu gondermenizi istiyorum anlayabilidinizmi ? algılayabiliyormusunuz ??

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Kullanım detay gönderimi hattın yasal sahibinin talebine istinaden sağlanabilmektedir.Müşterimizin Müşteri Hizmetleri'ne yaptığı başvuruya istinaden konu ile ilgili bilgi verilmiştir.Detay gönderim talebi hakkındaki bilgiler web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/turkcellliolmak/yeni-turkcellilere-ozel/faturali-hat-icin-sss.aspx linkinde de mevcuttur. Yurtdışına yapılan aramalarda gerçekleşen ücretlendirme bilgileri web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/yurtdisi/yurtdisiniarama.aspx linkinde detaylı olarak yer almaktadır.Ücretlendirme ,arama yapılan ülke ve aranan numaranın mobil veya sabit hat olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön