19 Eylül 2013 #2020704

Turkcell 8090'a Abonelik Ücreti Kesti!

1 yıl önce TL yüklemek için 8090'ı aradığımda kelime oyunlarıyla beni bir yıllık abone yapabileceklerini söylediler. Benim cevabım ise ücretsiz olacaksa evet şeklinde oldu ve onayladım. Bunun için benden 45 TL ücret kesildi. Düşünebiliyor musunuz 20 TL yükledim 45 TL kesinti yaptılar.


Bu konuda şikayetimi ilettiğimde bana yapılacak bir şey olmadığını kendi onayımla abone olduğumu ilettiler. İptal isteğimi kabul etmediler. Kalite standardı açısından kayıt altına alınan görüşmeyi dinlediklerinde haklılığımı göreceklerini söyledim Turkcell'e ama nafileee.

Ali 1.086 Okunma

Cevaplar

 • Ali16 Kasım 2013

  AÇIKLAYACAĞINIZ HERHANGİ BİR HAKLI TARAFINIZ BULUNMADIĞI İÇİN DÖNÜŞ YAPAMADINIZ HERHALDE...

 • Ali24 Ekim 2013

  e posta ile ulaşın o halde yardımcı olmamakta ısrar ediyorsunuz

 • Ali11 Ekim 2013

  çalıştığım iş yerinde cep telefonu kullanımı yasak ulaşamamanız gayet normal sizde kayıtlı olan e posta kanalıyla cevaplandırabilirsiniz.. savunmanızı müşteri ile birebir yapmanız mı gerekiyor. evet doğru çünkü pazarlık canlı olur

 • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

  Müşterimizi 01.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön