20 Şubat 2013

Turkcell 8035 TL Yükleme Sorunu!

Turkcell online işlemlerden TL yüklemeye çalıştım fakat işlem, Turkcell sistemindeki hatadan dolayı gerçekleşmedi. Acil olduğu için 532yi aradım, 8035e yönlendirip k. kartımdan yükleme yaptırdılar.8035 servisini Turkcell in online işlemleri çalışmadığı için mecburen kullandım.


Kredi kartı ekstremde 3 taksitlik 48 Tllik çekimi görünce tekrar müşteri hizmetlerini aradım. 8035in ücretli olduğunu söylediler. bunu servisi kullanmadan önce söylemeniz gerekiyordu, ayrıca online işlemler doğru düzgün çalışsaydı 8035 i kullanmazdım.Müşteri hizmetleri 8035le ilgili şikayetimi aldıklarını, beni arayacaklarını söyledi neredeyse 1 ay oldu,kimse aramadı. 48 tlmi geri istiyorum.

Sibel 123 Okunma

Cevaplar

  • Sibel10 Nisan 2013

    Turkcell şikayetime hiç bir çözüm getirmedi. Zaten sadece 1 kez ulaştılar bana. Bi de biz aramışız cevap vermemişsiniz diyorlar. 2 kere çaldırıp kapatma o zaman, gerçekten müşteriye ulaşmaya gerçekten çözüm getirmeye çalış. 8035 için çözüm üretmeye benden başlayabilirsin.

  • Sibel26 Şubat 2013

    Turkcell, şikayetime hiçbir çözüm üretmedi. Ya 1 hafta içinde gerçek çözüm bekliyorum ya da Vodafone'a geçiyorum. 1 hafta sonra çözüm gelmezse, bu şikayetimi okuyan herkese de Vodafone'e geçmelerini tavsiye edeceğim

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön