25 Mart 2015

Turkcell 8035 TL Yükleme Servisi

Ocak ayı içerisinde Turkcell 8035 TL yükleme servisinden hattıma kredi kartımdan 20 lira yükleme yaptım. Yükleme yaptığım esnada bana 54 TL abonelik ücreti yansıyacağına dair bilgi verilmedi. Müşteri temsilcisine anlamadığımı ilettiğim halde onay verip vermediğimi sordu ve bende onay verdim. Kredi kartı hesap kontrol ederken aylık 18 lira olarak toplamda 3 ay boyunca 54 liralık bir ücretin kredi kartıma yansıtıldığını gördüm. 8035 kredi kartı servisini aradım ve şikayetimi ilettim. Gelen mesaja istinaden tekrar aradım. Müşteri temsilcisi konuşma kayıtlarımın dinlendiğini ve bana anlamıyorum demek yerine tekrarlatsaydınız keşke dedi. 54 liranın kredi kartıma iadesini istiyorum.

Sema 433 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 TL Yükleme Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön