11 Eylül 2015

Turkcell 8035 Sözde Vip Sorunu!

Turkcel konturlu hat kullanıcısıyım. 28.08.15 tarihinde Kontürüm kalmadığı için 8035 i arayarak kontör yükletmek istedim. Fakat arada farklı ve hiçbir işe yaramayan sözde vip hizmeti satışı yapılmış. (bu hizmeti aldığımı K. Kartı ekstresinden 54 TL çekildiğinde öğrendim) Turkcell yetkililerine konunun bir yanlış anlaşılma olduğunu ve bu hizmetten kesinlikle faydalanmak istemediğimi belirtmeme rağmen almış olduğum cevap sizi anlıyoruz fakat üyelik iptalinin ve para iadesinin kesinlikle söz konusu olmadığı belirttiler. Turkcell vereceğin hizmete dedirtmekten başka bir şey bırakmadı.

Kivanç 79 Okunma

Cevaplar

  • Kivanç17 Eylül 2015

    Turkcell yapmış olduğunuz hiçbir işe yaramayan 8035 ViP hizmetinizi aldığım dakikadan beri Turkcell müşteri hizmetleri ile bu hizmetten faydalanmak istemediğimi, para iademi defalarca istiyorum demis olmama rağmen hatta operatör değişikliği yapmış olsamda herhangi bir iadenin olmayacağını belirttiler. Birde müşteri memnuniyetinden bahsediliyor. Herhangi bir hizmetinden faydalanmadığım bir ürünü istemiyorum desem de bana göre 54 TL lık haksız bir kazancın peşine düşmüşler. saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2015

    Müşterimizi 16.09.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön