27 Kasım 2015

Turkcell 8035 Müşteri Hizmetleri 57 TL Haksız Yere Para Tahsil Etti!

1 Kasım tarihinde hattıma sadece 25 TL yüklemek için Turkcell çağrı merkezi aradım. Beni 8035' e yönlendirdiler. Orayı arayıp sadece 25 TL yüklemek istediğimi ısrarla söylememe rağmen kartımdan 57 TL para tahsil etmişler birde de bunu 3 taksit yapmışlar. Ekstremde fark edince 8035 aradım vip hizmeti satın almışsınız yasal olan 14 günlük itiraz süresi dolmuş dedi. Bu hizmet istemediğimi söylediğimde kayıtlarımız da öyle gözüküyor dedi. Tamam o zaman sizin kayıtlarınızı bende dinleyeyim eğer bunu kabul etmişsem sıkıntı yok helalı hoş olsun. Beni 2 gün için de arayacaklarını söylediler. Ve aradılar arayan hanım efendi kayıtları dinlediğini benimde kabul ettiğimi falan dedi.

Yüksel 78 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel08 Aralık 2015

    Herhangi bir dönüş olmadı hattımı farklı bir operatore taşıtım

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2015

    Müşterimizin daha önce yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön