31 Temmuz 2014

Turkcell 8035 Bilgim Olmadan 54 TL Abonelik Kesmiş!

Turkcell 8035 servisi bilgim dışında 29.07.2014 tarihinde yüklediğim 30 tl’ye 18.3=54 lira bir abonelik yapmış ve kesinlikle bir bilgi verilmemiştir.
Bu kurum aradığım zaman parayı iade etmeyeceklerini söylediler, telefon konuşmamı dinlemiş bana bilgi verilmiş dediler ama kesinlikle doğru değil, böyle bir bilgi verilmedi.
Tekrar dinlenmesini talep ettim ama yine aynı şekilde bir cevap gelecek,.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Metin 1.421 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön