21 Ekim 2014

Turkcell 8035 Adı Altında Para Alınması!

01.19.2014 tarihinde Turkcell 8035'ten 20 TL yükleme yaptım bonus kartla ve hesap özetine baktığımda benden 18*3 taksitli para kesildiğini gördüm. Turkcell'i aradığımda sesli kayıt incelemesinde benim bu parayı almalarını onayladığımı söylediler. Yükleme yapmak için para alınıyormuş alınmaması için beni üye yapıp para almayacaklarmış yükleme yapıldığında. Akıl tutulması gibi bir şey.

Her yerde yükleme yapılıyor ve beş kuruş para alınmıyor ben niye 54 lira para verip üye olayım. Git bildiğin yere şikayet et diyorlar. Bana da dinletin madem neyi kabul etmişim dediğimde bu olmaz benim yetkim yokmuş dinlemeye. Benim paramı kesip yerken bunların hakkı var yemeye, benim kayıtları dinlemeye yok.

Yusuf 246 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı07 Kasım 2014

    teşekkürler paramı iade ettiler.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 27.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön