10 Şubat

Turkcell 80 TL'lik Kırılmaz Cam Kırıldı

18.12.2017 tarihinde Hatay İskenderun Necatibey 62. şubesinden 80 TL'ye iPhone 6 32 GB cihazım için kırılmaz cam satın aldım. Satış danışmanı kişi bana satarken kesinlikle kırılmaz. Satarken camı da iyice esnetti kesinlikle kırılma olmaz dedi bir şey olursa getirin dedi. Bugün telefonumu yerden 30 cm yüksekten kırılmaz cami kırıldı diye gittim fakat satış danışmanı inkar edip buna bir şey yapamam dedi garantiye girmez dedi kime şikayet edebilirim dediğimde yetkili benim, müdüre şikayet ederseniz bir şey değişmez dedi. Satarken yalan dolan ve afilli laflarla satış yapıyorlar ama sorun çıkınca 80 derece dönüyorlar. İnsanları bu şekilde kandırmayın şikayetimi bildiriyorum mağduriyetimin giderilmesini ve ne gerekiliyorsa yapılmasını istiyorum.

Lucesme 657 Okunma

Cevaplar

 • Lucesme24 Şubat

  Turkcell beni aramış evet ama işimin en yoğun olduğu vakit maalesef bağlantı kurulamadı

 • Turkcell Temsilcisi19 Şubat

  Müşterimizi 19.02.2018 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bayimize giderek mağaza müdürümüz ile görüşebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi13 Şubat

  Müşterimiz ile 13.02.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında ilgili birime bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Lucesme13 Şubat

  Kimsenin ilgilendigi yok siz ve sizin gibi şirketler başına koydugunuz müdürleri elemanları iyi seçsin bir zahmet

 • Turkcell Temsilcisi12 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön