03 Eylül 2013 #1990517

Turkcell 74 TL Denilen Cihaza Aylık 84 TL Alıyor!

10 ay önce Tunalı'daki Çankaya Telekom'dan Galaxy SIII cihazı tarifeme ek aldığım bayi kısa süreli bu cihazın kampanyada olduğunu telefon taksitimin 24 ay 74 TL olduğunu söylediler.


Cihazı satın aldık ilk ay faturama yansıyan cihaz taksitimin 10 TL fazla olduğunu fark edip bayiye sebebini sorduğumda cihazınızın faturasını farklı kestiğimiz için faturanıza da o şekilde yansıtmamız gerekiyor ancak değişen bişey yok tarifeniz düşük gözüküp cihazınız yüksek gözükse de taksitiniz size söylediğimiz gibi 74 tl denilmişti.


Ancak 14 ay daha ödemem gereken taksiti tek seferde ödeyip borcumu kapatmak istedim. Müşteri hizmetlerinden aldığım yanıt aylık 84 TL taksitiniz ve erken kapatma cezasıyla 349 TL fazla ödenecek.

Tuğba 83 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba05 Ekim 2013

    beni arayan olmadı cevapsızda olmadı ...

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizi 10.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön