07 Aralık 2015
Yorum Yap
#4330542

Turkcell 7 Yıl Sonra Gelen Fatura!

2008 yılında Turkcell hattımı kapattırdım. kapandıktan sonra en az iki daha fatura gelir, O faturaları da ödedim. O gün bugün fatura gelmedi, ve hat kapanmış oldu ne hikmetse geçenlerde bir mesaj geldi telefonuma 6 TL borcunuz var diye bu borç onca yıl önce niye gelmemiş, şimdi geldi resmi kanallardan 6 TL küçük mevla nasılsa uğraşmazlar ödeme yaparlar diye mi gönderdiler.bu fatura neden zaman aşımına uğramadı, neden bana 7 yıl önce ulaşamadılar.

Mustafa 264 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Aralık 2015

    Evet şikayet sonunda firmalar sönüş yapıyor çok az bir iki firma haksız talep olduğunu belirterek geri ödeme yaptı ama diğerleri durumu inceledik herhangi bir durum yok deyip kapatıyorlar şikayetlere cevap verildi şeklinde kapanıyor bazen müşteri arandı ulaşılamadı şeklinde kapatıyorlar.

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 11.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler