27 Mart 2014

Turkcell 6955 Servisi Bir Anda Abone Yapıyor!

Turkcell kullanıcısıyım,2 ay içinde aralıklarla ateşli saatler ve hotgirls adı altında bir siteden 4 kez olmak kaidesi ile kullanım yapmış olduğum söylenmektedir.Turkcell müşteri hizmetleri bir numaraya iptal mesajı göndermemi ve şirketi arayıp oradan iptalini gerçekleştirmemi söylediler.


0212 987 30 ** numarada sadece operatörde iptal işlemi yapabildim hiçbir şekilde müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme yapamadım.Bu 53 lira civarındaki kullanım benim talebim sonunda olmamıştır.İnternet ortamında gezerken spam içerikleri sitelerden haksız kazanç ile elde edilmiştir.Bu konuda hiçbir onay mesajı alınmadan gerçekleşmiştir.Ve 53 lira gibi miktarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Burak 199 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimiz ile 29.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak27 Mart 2014

    En yakın zamanda doğrunun ortaya çıkıp gerekli olumlu işlemin yapılmasını bekliyorum

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön