15 Ekim 2016 #6691630

Turkcell 6933 Aboneliği de Nereden Çıktı?

Hattımın faturası yükselmiş olarak gördüğümde Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istediğimde 6933 diye bir servise 8 TL'değerinde saçma sapan SMS'ler attığımı söylüyor. Bende SMS göndermediğimi atılan saatlerde uyuduğumu böyle bir SMS göndermediğimi ve telefonumun mesaj kutusunda ve iletilenler de böyle bir mesaj olmadığını niye gözükmediğini sorduğumda "bilemeyiz Turkcell sisteminde böyle gözüküyor diye söylüyorlar".


Hattımın klonlandığını düşünüyorum. Bunun hakkında şikayette bulunmak istiyorum dediğimde şikayet formu düzenleyemeyeceklerini söylüyorlar. Bugün böyle benim mesaj atmadığım halde 6933'e mesaj gönderiliyorsa yarın nereden bileyim hattımın üzerinden devlet büyüklerine hakaret eden mesajlar atılmayacağını? Hadi bu 8 TL'yi kabul edeyim desem bile gelecek faturalarda buna benzer SMS gönderdiniz deyip faturama yansıtılmayacağını?

Üstün 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 18.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Üstün17 Ekim 2016

    Burada verdiğiniz yanıt doğrultusunda 5 defa 0532 532 0000 numarayı aradım 3 ünde hat koptu, 1 inde müşteri hizmetleri ile görüşürken hat koptu, son aramamda müşteri hizmetleri yetkilisi şikayetimi söyledim. Talep ve şikayet imi alamayacağını söyledi. Turkcell İletişim Hizmetleri a. ş. Buradan sadece göstermelik cevaplar yazıyor. Çözüm falan yok. Burada tek mağdur olan ben değilim. Aynı şikayetten bir çok arkadaş var. Anlaşılan şu ki yıllardır Turkcell kullanıyorum başka bir operatöre geçmenin zamanı gelmiş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön