29 Ekim 2018
#11085765

Turkcell 5'i 1 Yerde Kampanya Kandırması!

1 hafta önce yaklaşık 22.10.2018' de Turkcell bayiiden arandım. 4 dörtlük kampanya taahhüdümün 1 ay sonra sona ereceği ve yeni kampanyaları olan 5'i 1 yerde kampanyasına 24 ay taahhütle 124 TL'ye dahil olabileceğimi söylediler. Araştırıp döneceğim dedim. İnternet sitesinden kampanyaları incelediğimde hem Turkcell hattım hem de evde kullandığım Superonline için 5'i 1 yerde paketinde karar kıldım. Turkcelli aradım böyle bir kampanyalarının olmadığını söylediler. İnternet sitelerinde halen mevcut dedim kayıt oluşturacaklarını konu ile ilgili bana döneceklerini söylediler. Superonline'ı aradım. Kampanyalarının bittiğini söylediler, ancak hala internet sitelerinde kampanyalar mevcut ve bitiş tarihi Ocak 2019 yazıyor.


Bana başka kampanya önermeye çalışıyorlar. Bu arada Turkcell bana 2 gün içinde dönüş yapacağını belirtti, ama 4 gün oldu. 4 gündür 5325320000 numaralı numaradan sadece çağrı atıp kapatıyorlar. Bu konuda da çok şikayet var telefonu açsak bile 2 dakika boyunca sessizlik sonra kapanıyor. Sonra bana size dönüş yaptık ama açmadınız mı diyecekler merak ediyorum. Böyle büyük bir kurum 2 haftadır internet sitesinden kampanyaları kaldıramaz mı yoksa müşteri arasında diğer kampanyaları satarız diye kandırıyor mu? Turkcell kalitesine hiç yakıştıramadım. Kaliteniz de kalmadıysa sizi tercih etmek için sebebimiz kalmadı. Daha ucuz operatörlere geçmenin zamanı gelmiş.

Çağdaş Çağdaş 534 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çağdaş02 Kasım 2018

    Hiçbir mail adresime bilgilendirme e-maili gönderilmedi. Spam maillere de baktım oraya bakmamı önerecekseniz boşa yazmayın...

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.10.2018 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları