04 Ağustos 2015

Turkcell 59 TL Olarak Taahhüt Ettiğim Rakamı Benden 69 TL Olarak Tahsil Ettiler

Turkcell benim 59 TL olarak taahhüt ettiğim rakamı 69 ay boyunca 69 TL olarak tahsil etti. Bana 1.5 hafta sonra mesaj ile dönüş yaptılar. İlettiğim başvuruyu değerlendirmişler ve sonucu paylaşmak için beni aramışlar ama telefon benim 24 saat açık ve yanımda olan telefon ulaşamamışlar Yaptıkları inceleme sonucunca bir sonraki faturamdan 90 TL indirim yapmışlar. Ben bunun ile ilgili çağrı merkezini aradığımda bana şöyle bir cevap veriliyor, hanımefendi faturanız 59 TL üzerinde gelir ise 10 TL bir indirim yapacağız 9 ay boyunca benden bu parayı 9 aydır tahsil eden Turkcell parayı iade etmiyor bana laf cambazlığı yaparak benim ödediğim faturanın iadesini üzerinden kazanç elde ediyor.

Nazlı 222 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.08.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nazlı05 Ağustos 2015

    532 No.lu Müşteri hizmetlerine 4 Ağustos 2015 -11.14 tarihinde aradım Ancak konu ile ilgili şikayetimi ilettiğimde mt niz bir başla kişi ile görüşme yaparak ve o kişinin konuşmasını ben duya duya bana cevap verdi Net cevap vermiyor Ben görüşüceğim farklı biri yok mu diye sorduğumda kusura bakmayın biz size ancak bu kadar yardımcı olabiliriz dedi

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön