Turkcell 532'nin Yanlış Yönlendirmesi

Anıl Anıl3 gün önce

23 Mart tarihinde dört dörtlük kampanyamın 24martta biteceğini ve hangi gün kurumsal hatta ceza bedeli olmadan geçeceğimi öğrenmek amacıyla 532'yi aradım. 

Hattın ucundaki Turkcell çalışanı 24 Mart'tan itibaren değişiklik yapabileceğimi iletti. Ama geçiş yaptıktan sonra 205 TL GSM 62 TL Superonline için faturamda kesinti yapıldı. 

Bununla ilgili 532'yi tekrar aradığımda öncelikle 23 Mart'ta böyle bir konuşma yapılmadığını sonraki aramalarında ise konuşmanın öyle anlaşılmadığını ilettiler. Yanlış yönlendirip müşteriyi fazla para almanın başka bir örneği olarak 267 TL ile Turkcell'in ne yapacağını merak ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Anıl 1 gün önce

Bir kere çaldırıp daha açamadan kapattınız. Sanırım dakika hakkınız bitti ya da telefonunuz çekmiyor. Ülkenin hatta dünyanın şu an bulunduğu zor dönemde hala firma olarak girdi çıktıyı düşünüyorsunuz. Alın 200TL alın sonraki ay 400TL alın durmayın sonraki ay 600TL alın. Almanız bitecek bir gün çünkü benim sizin gibi müşteri kandırmak seçeneğim yok.

Turkcell Logo Turkcell 2 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle sağlıklı günler dileriz. Yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo Turkcell 3 gün önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler