18 Nisan #10351421

Turkcell 5 Yıl Önce Kapatılan Hat İçin Borç Çıkardı!

Reel Alacak isimli bir sözde hukuk firmasından 2014 yılında kapattığım Turkcell hattım nedeniyle borcum olduğuna dair sürekli icraya verileceğim yönünde tehdit, mesajları alıyorum. Turkcell’den bugüne kadar böyle bir borç bildirimi almadım. Güya bir anda ortaya çıkan bu borç dosyasını Turkcell bir hukuk şirketine devretmiş ve şimdi bu şirket çek senet tahsili yapar gibi beni telefonla tehdit ediyor. Bilgi yok, belge yok... Sadece bir İban numarası göndermişler, öde yoksa gereğini yaparız diyorlar. Üzerime kayıtlı üç hattım var ve Turkcell'e geçmeyi düşünüyordum. Benim için artık Turkcell yok.

Lokman 642 Okunma

Cevaplar

  • Lokman19 Nisan

    Benim Turkcell’e bugüne kadar yasal veya idari takibe konu olmuş bir borcum yoktur. Borcumun olduğunu iddia ediyorsanız belgesini verin bana. Sizi önce Allah’a, sonra Sayın Cumhurbaşkanımıza, sonrada tüm adli makamlara şikayet edeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Aboneliği sona ermiş olan hatlara ilişkin olarak yasal takip veya idari takibe konu olmuş Turkcell borçları, tahsilat için artık "Reel Alacak Yönetim A.Ş" firmasına devredilmiştir. Borcunuzla ilgili detay bilgi almak üzere 0212 988 0 333 numarasından firma ile iletişime geçebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Anlaşmalı ödeme kanalından borca dair ödeme alınamayacağını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön