10 Eylül 2013 #2004523

Turkcell 5 TL'lik SMS Paketimi İptal Edip 30 TL Ödemeye Mahkum Etti!

Aylardır kullandığım sms paketimi kendi keyfinize göre iptal ettiniz. Beni 5 TL'lik SMS paketimin ücretini ödemek yerine 30 TL SMS ücreti ödemeye mecbur bıraktınız. Arıyorum çağrı merkeziniz cevap vermiyor. Sonrasında geri dönüyorsunuz, tamam geri ödeyeceğiz paranızı diyorsunuz. Ama Avea'ya geçeceğimi duyunca birden sistemi bahane ederek yapabilecek bir şeyiniz olmadığını söylüyorsunuz. 9 senelik abonenizi kaybettiniz 30 TL için.Turkcell'den şikayetçiyim.

Begüm 68 Okunma

Cevaplar

  • Begüm17 Eylül 2013

    Evet incelemenizi yaptınız ve çözüm önerdiniz ancak operatör değiştireceğimi duyunca yapabilecek bir şeyiniz olmadığını söylediniz. Bir sonraki faturaya etki edebilecek bir indirimden söz ettiniz operatör değiştireceğimi duyunca vazgeçmenizi anlayamadım. Kaldı ki ben 10TLlik bir fatura daha ödedim "Sorunu çözmeniz" den sonra .

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Begüm12 Eylül 2013

    Hala cevap bekliyorum....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön