09 Mayıs 2013 #1788912

Turkcell 5 Gündür Yapılamayan Bilgi Güncellemesi!

Telefon değişikliği nedeniyle yeni kart almak için 04.05.13 tarihinde Cevahir AVM İletişim merkezinize başvurduğumda ekranda bilgilerimin çıkmadığı ve hiç bir işlem yapılamayacağı söylendi. Müşteri hizmetleriniz ile yapılan görüşme sonucun da nüfusa kayıtlı olduğum ilde sorun olduğu ve güncelleme yapılması gerektiği iletildi.


Cevahir AVM İletişim merkezinden konu ile ilgili güncelleme kaydı oluşturuldu ve 72 saat içinde yapılacağı iletildi. 09.05.13 tarihinde Bodrum da bulunan iletişim merkezinize gittiğimde hala bilgi güncellemesinin yapılmamış olduğu görüldü. 5 gündür çok basit güncellemeden dolayı mağdur ediliyorum, bu kadar zor olan nedir anlayamadım. Acilen sorunun çözümünü rica ediyorum.

Yıldız 14 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 13.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bilgi güncelleme işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön