20 Haziran 2016

Turkcell 4.5G Uyumlu Vınn Modem Almak İstiyorum!

Data hattım üzerinden 4.5G uyumlu vınn Wi-Fi modem almak istiyordum. Turkcell bayilerine gidip kampanyayı sordum. Bayiler kampanyadan yararlanmam için ses hattımın olması gerektiğini data hatlarına verilmediğini, yeni bir ses hattı almam gerektiğini söylediler. Çağrı merkezini aradım, önce yararlanamayacağımı söylediler, web den taahhütnameye bakarak çağrı merkezini yine aradım.


Çağrı merkezi kampanyada ses ya da data hattı ayrımının olmadığını söylediler. Bayiye giderek bayinin ekran görüntüsüyle bayi destek hattına başvurmamı söylediler. Bayiler bunun bu durumu kapsamadığını söyleyip başından savdılar. Data hattına öncelik tanınması gerekirken, vınn Wi-Fi data hattını kullanıyor neden ses hattı gibi bir zorunluluk var. Amacınız yeni hat satmak mı? Sorunum şu ben mevcut data hattım üzerinden 12 ay taahhütlü ayda 20 GB 4.5G vınn Wi-Fi modem almak istiyorum.

Koray 412 Okunma

Cevaplar

  • Koray11 Temmuz 2016

    Bilgilendirdiler sağ olsunlar bildiğimiz klasik cevaplar işte, ses hattı zorunluluğunun olması gerektiğini yinelediler.

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 23.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 4.5G Uyumlu VINN WiFi Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön