09 Aralık 2015

Turkcell 4,5G Simkart 1 GB Hediye Yanıltmacası!

Reklamlar da gördüğüm üzere dün akşam Turkcell bayiinden 4,5 G simkart değişikliği yaptım. 1 GB hediye yüklenmeyince müşteri hizmetlerine canlı hizmetten yazdım. Kontrol ettiğinde önce cihazınız uyumlu değil dedi. Cihazım iPhone 6 deyince SMS atmalısınız dedi SMS attım yine olmayınca uzun süre kontrol amaçlı bekletti ve sizin simkartınız 4,5G uyumlu dedi.


Simkartı bir yıl önce aldım o zaman 4,5G diye bir yoktu ayrıca bayii niye değiştirdi deyince uzun süren tekrar kontrol süreci sonrası her şey normal gözüyor 1 GB almanız gerekli dedi. Tekrar kontrol edeceğim dedi bu seferde sistem izin vermiyor maalesef 1 GB hediye yüklemesini alamayacaksınız dedi. Turkcell Müşteri Hizmetleri klasiği...

Cafuyi 1.734 Okunma

Cevaplar

 • Cafuyi14 Aralık 2015

  Evet 6 nci gün sonunda sosyal medyadan mt aradı. Ama kendisi konuyu anlamamış. 4,5 G haxırlık ile kampanyası ile benim yeterli bilgim var. Asıl bu konuda bilgi eksikliği olan taraf müşteri hizmetleri çalışanları. Turkcell bir kampanya yapınca önce mt lerini bilgilendirsin. Ayrıca 6 gün donra hala bana mt aradınız mı. Diyor. sorun Zaten mt şikayetçi olduğum mt aşamamak. Turkcell'in Müşteri hizmetleti sistemi, dışa kapalı. Kimi kime şikayet ediyoruz ki!

 • Turkcell Temsilcisi14 Aralık 2015

  Müşterimiz ile 14.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 4.5G'ye Hazırlık Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cafuyi14 Aralık 2015

  Turkcell en kısa zamanda artık dönüş yapamayacak. Bu sabah itibarıyla sorunu (turkcell) kökten çözerek Vodafone geçiş yaptım.

 • Cafuyi12 Aralık 2015

  Turkcell'in copy-paste cevabı ' İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. ' 72 saat geçti bu cevap yazılalı, cevap kime verildi acaba!

 • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön