07 Nisan 2016

Turkcell 4,5G Çekme Problemi!

4,5G'ye geçtiğimden beri Wi-Fi bulunan ortamlarda Wi-Fi'e bağlanamama, bulunmayan ortamlarda da tünel vs. gibi yerlerde olmamama rağmen telefonla konuşurken aniden 4,5G'nin çekmemeye başlaması, 3G 'ye gerileme ve hatta konuşmanın da yarıda kesilmesi gibi problemlerle karşılaşıyorum.

Zaten 3G'de iken de reklamlarda ve her yerde söylenenin aksine, coğrafi olarak gayet uygun ortamlarda dahi çekmeme problemiyle karşılaşıyordum. 4,5 G'de de reklamlarda bas bas bağırdıkları şekilde ultra hızlanma beklerken durum hiç de öyle olmuyor. Şimdi telefonunuzla ilgili problem vardır diyeceksiniz, hiç alakası yok, farklı telefonlarla da aynı sorunu yaşadım. Kaldı ki, telefonum da gayet başarılı bir cihaz.

Cem 169 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 11.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz Simkart değişikliği yapabilir, Problem devam ederse cihazı için teknik servis ile görüşebilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön