12 Eylül 2013 #2007675

Turkcell 41 Gündür Telefonumu Yapamadı!

26.07.2013'te Sony telefonum arızalandı ve Turkcell platinum müşterisi olduğum için Turkcell vasıtasıyla Asya Telekom'a gönderildi. bir hafta sonra telefonum için yurt dışından parça geleceği söylendi fakat 20 iş gününü geçmesine rağmen telefonum hala tamir edilmedi. Bunun üzerine yasal hakkım olan ürün değişimi veya ücret iadesi istedim fakat olumsuz cevap aldım.


Asya Telekom, Sony Eurasia ve Turkcell işbirliği yapmışçasına beni 41 gündür usanmadan oyalıyor. ayrıca Turkcell bozulan telefonumun yerine hem 10 gün gecikmeli olarak hem de çok daha düşük bir model telefon verdi. Asya Telekom ise telefonlara bile cevap vermiyor. Tüketici hakem heyetine gideceğimi söylememi bile kaale almadılar.

Hüseyin 69 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin03 Ekim 2013

    yardımcı olunmamış, bizle alakası yok denmiş. her şey açık.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön