12 Aralık 2014

Turkcell 4 Yıl Sonra Borç Çıkardı.

2011 yılında kullandığım bir hattan dolayı 2011 yılında elime geçmeyen bir tebligat gönderiliyor, bugün öğrendiğim kadarı ile o gün 150 TL olan burcum 1400 TL'ye yükselmiş, bugün ödemem üzerine de 634 TL ile kapatacağım söylendi mecburen ödedim ve kapattım.

Soruyorum, yıl 2011 den bu yana neden bana ulaşılmamış, borcun yükselmesi veya da büyümesini beklenmiş ,4 yıl boyunca ulaşılamayan bana bugün nasıl ulaşıldı? Turkcell den şikayetçiyim

hat

Mehmet 1.564 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet02 Ocak 2015

  Ne kadar ilgisiz bir şirket olduğunuzu burada da göstermiş oldunuz

 • Mehmet15 Aralık 2014

  bana yasal takip hakkında bilgi vermenize gerek yoktu ancak sorduğum hiç bir soruya cevap alamadım arayan sevgili turkcell yöneticisinin bu bilgileri verme yetkisinin olmadığını söyledi tekrar soruyorum benden haksız olarak elde ettiğiniz kazancı artı iş yerimi arayarak beni iş yerinde düşürdüğünüz kötü durumun her türlü yasal hakkını arayacağım ve tekrarlıyorum 2011 yılından buyana bana ulaşamayan turkcell avukatları 2014 yılında nasıl ulaştı....

 • Turkcell Temsilcisi15 Aralık 2014

  Müşterimiz ile 15.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Takip Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön