04 Mayıs 2013 #1778863

Turkcell 4 Günlük Faturam 12.43 Kuruş Geldi!

Turkcell vınn kullanıcısıydım geçtiğimiz mart sonunda hattımı iptal ettirdim.fatura kesim tarihimden sonra ki bu tarih 25 marttı hiç kullanmadım. bana paket yüklememin iptal edildiği bilgisi verildi ve bir tim çalışanı bana 1.40 kuruş faturamın geleceği söylendi. tim den çıkar çıkmaz müşteri hizmetlerinden bir bayan aradı ve beni hattın zaten bana ait olduğunu ve en azından hazır kart olarak kullanabileceğimi bunun için son faturamın 4 günlük faturam bu bahsedilen 1.40 krş civarında olacağını bunun dışında asla bir ücret talep edilmeyeceğini söyledi fakat fatura 12.43 krş geldi müşteri hizmetleri gelecek 9 ayın vergisi olduğunu söylüyor mantıksız bir şekilde bunu ödemek istemiyorum şikayetçiyim.

İclal 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 06.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön