06 Mayıs 2013

Turkcell 4 Çeker Yalan Oldu!

İstanbul Tuzla da ikametgah ediyorum evimde çekim problemi yaşıyorum reklamlarda dağda bayırda çekiyor diyorlar ama evimde hiç kullanamıyorum kaç sefer aradım baz istasyonu kuralım deniyor ben mi kuracağım baz istasyonunu misafirim gelse balkona çıkıp konuşuyor.

Özgür 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 14.03.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kapsama Alanı süreci hakkında detaylar paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön