10 Şubat 2014 #2284722

Turkcell 3G Vınnı İade Edemiyorum!

04.02.2014 tarihinde Turkcell bayiinden 3G vınn aldım. Üç günlük kullanım sonrası memnun kalmayarak cihazı iade etmek istedim. İade sebebim ise internet faal olarak kullanmadığım halde kotanın tüketilmesiydi. Müşteri hizmetleri ve teknik destek ekibi ile yaptığım görüşme sonrasında tarafıma duruma müdahale edemedikleri bildirildi. Ben de buna istinaden hattımı kapatmak ve cihazı iade etmek istediğimi söyledim. Ancak bana sadece hattı iptal edebileceğim cihazı iade edemeyeceğim bildirildi. 144 TL cihaz bedeli ile birlikte 39,2 TL'de fatura bedeli ödemem gerektiği söylendi. 3 günlük internet kullanım bedeli 183,2 TL olarak tarafıma tebliğ edildi. Bu durumdan şikayetçiyim.

Ayetullah 223 Okunma

Cevaplar

  • Ayetullah13 Şubat 2014

    şikayetim sonucu tarafıma daha önce yapılan açıklamanın aynısı yapılmıştır. Şikayet değerlendirme sonucunda tutumum değişmemiştir.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 10.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kontratlı Vınn Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön