13 Şubat 2013

Turkcell 3G Vınn Çok Yavaş!

24 ay vadeli sınırsız vınn abonesiyim. Ancak verilen hizmetten ne yazık ki memnun değilim. Şikayetimin konusu internetin oldukça yavaş çalışmasıdır.Bu konuda başka aboneler müşteri hizmetlerine şikayetlerini bildirmişler fakat hala aynı hızda çok yavaş çalıştığını söylüyorlar.

Bu durum Turkcell'e hiç yakışmıyor. Şu an aboneliğimiz 14 ay devam ediyor halen 10 ay süremiz mevcuttur.Ancak böyle devam ettiği takdirde süre bitiminde aboneliği sonlandırmayı düşünüyorum.Mağduriyetimizin giderilmesi için acilen tedbir alınmasını önemle bilgilerinize sunuyorum.

Latif 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinde irtibat numarası yer almadığı için arama yapılamamış ve bunun üzerine müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön