18 Nisan 2013 #1750562

Turkcell 3G Sorunu!

Turkcell'den 8GB 3G vınn aldım. alırken bulunduğum bölgeyi sorgulattım iletişim merkezinde. bana 3g kapsama alanı içinde olduğum söylendi. fakat modemle bir türlü sağlıklı bir bağlantı kuramadım. 3 defa müşteri hizmetlerini aradım. her seferinde sorunun halledildiğini söylediler. fakat sorun hala devam ediyordu.


Tekrar müşteri hizmetlerini aradım teknik servisle görüştüm. Teknik servis elemanı gönderip sinyal gücünü ölçtüler ve sinyal gücünün çok zayıf olduğunu teyit ettiler. en yakın zamanda taahhüt bedeli ödemeden hattımı iptal etmek istediğimi belirttim. 20.04.2013 tarihinde faturam kesiliyor. ne arayan ne soran var. Kullanamadığım hattıma 2 fatura ödemek zorunda bırakılıyorum.

Hüseyin 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön