29 Nisan 2013 #1769322

Turkcell 3G Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

Esenyurt' ta 3G var diye Turkcell den Vınn kamu paketi dahilinde evdeki TTnetimi kapatıp geçtim.((Bin pişmanım))Anlaşmada eğer bölgede 3g yok ise ücret almıycaz yazıyordu.Zaten kayıt yaparken de aynısını tekrar ettiler.Son 6 aydır ne 3g ne vaad ettikleri Hız hiç birşey yok.Yavaşta olsa razıyım az bir sinyal vardı artık o da yok.Hiç bir işlemi mi yapamaz duruma geldim.Nihayet sonunda hiç kullanamadığım internet kotamın 34,60 tl faturası da geldi.Kullanmadığım,hizmetini alamadığım servise bir güzel ödemede yaptım.Haksız kazanç mı elde ediyorlar? Eğer bu mesajımı Turkcell okuyacaksa söylüyorum paramı iade etsinler.Başka türlü ikna olmam.

Mahmut 762 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 03.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası ve kapsama alanı şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mahmut01 Mayıs 2013

    29.04.2013 tarihinde Turkcell aradı (532) nolu telefondan.Bana kira sözleşmelerinin bittiğini o yüzden bölgede 3g olmayacağını söylediler.Bende kullanamadıklarımın parası ne olacak dedim bana telefondaki bayan kontratınız bitmeseydi alırdınız ama 12 aylık kontratınız bittiğinden ödeme yapamıyoruz diye bir cevap verdi.Halbuki ben şikayetimi kontratım bitmeden yapmıştım.Kontratım bitti diye adam yerine koymuyorlar.2.sınıf insan muamelesi yapıyorlar.Ses kayıtlarrımın dinlenmesini talep ediyorum.şayet öyle olmasa dahi bu bir soygundur.Hemde resmi resmi.Evdeki herkez diğer opetörlere geçmeye karar vereceğiz.8 Turkcell abonesi + Benim turkcell faturalı hattım ve Vınn Hattımla birlikte turkcell i terk edeceğiz.Para mı verin.Mahmekemeye sunup örnek teşkil olucam.Para mı verin.Son uyarım Turkcell e.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön