07 Ocak 2015

Turkcell 3G Modeme Söylenen Fiyattan Fazla Fatura Geliyor!

Turkcell bayisinden, 12 aylık taahhütlü her şey dahil tarifesinin 34,90 TL olduğu söylendi bende kabul ettim. Turkcell farklı gelen faturalar 44,00- TL 41,00- TL bu şekilde devam edecek. Şimdi bunun altına yazacaklar müşteri hizmetlerini arayın, müşteri aranarak gerekli bilgi verilmiştir.

Ahmet 1.034 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Ocak 2015

    Verilen cevabı aynen iletiyorum, sözleşmenin bilmem kaçıncı maddesinde bu giderler mevcuttur. Bana Turkcell bayisinden, 12 aylık taahhütlü her şey dahil tarifesinin 34,90 TL olduğu söylendi dediğimde, yetkili firma uyarılmıştır. Siz firmayı uyardınız benim ödeyeceğim aylık ücret ne olacak bu konu hakkında bilgi verir misiniz.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön