13 Kasım 2015 #4185897

Turkcell 3G Hizmeti Bile Veremiyorken 4,5G Reklamları Yapılıyor!

Sivas İli, Suşehri ilçesinde ikamet etmekteyim. İlçenin pek çok yerinde Turkcell 3G hizmeti bile veremiyorken, 4,5 G ye geçiş yapılacağı konusunda ısrarla reklam yapması tamamen müşteriyi yanıltmaktadır. Yıllardır var ola 3G bile ilçemizin çoğu yerinde çekmemektedir. Bu çoğu yer dediğim yerler açık alandır. Kapalı alanlardan zaten hiç ümidimiz yok.


Benim şikayetim önce mevcut sattıkları hizmeti tam olarak veremeyen Turkcell'in, olamayan ve ileride satacağı hizmetin reklamlarını yaparak müşteriyi yanıltmasıdır. 3G hizmetini önce tam olarak bir müşterilerinize verin de sonra 4,5 G'ye nasıl geçerseniz geçin. Artık 10 yıl sonra mı geçerler orası meçhul tabi.

Fatih 59 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Kasım 2015

    Yine her zamanki gibi, çözümü kendi kalıpları içerisinde aradıklarında çözüm bulamıyorlar. Benim şikayet ettiğim konu gayet açık ve net. Ancak, arayan müşteri yetkilisi hangi mahalle hangi sokakta sorun yaşıyorsunuz gibi gereksiz bilgi istemekteler. Söyleyeceğim nokta adreste ölçüm yapacaklarmış. Bu sorun belli bir nokta sorunu değil genel bir sorun dediğimde ise o şekilde kayıt açamayacaklarını bidirdiler. O zaman ey Turkcell kendine güveniyorsan o kadar diyebiliyor musun "Söz konusu şikayet gerçeği yansıtmamakta, bahsedilen yerde her noktada ben 3g şebeke hizmeti veriyorum" Bunu diyemediği gibi müşteri oyalama veyahut ilgileniyormuş gibi yapma taktikleri ile hizmete devam. 4,5g yok 10 g:)

  • Turkcell Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 16.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön