22 Ocak 2014 #2249623

Turkcell 3G Hızı Düşük

Mobil internet modem sayacında yaklaşık 3 gb kullandığım yazmasına rağmen 5 gb internet paketimde 1 gb kaldığını bildiren mesajı sürekli almaktayım hemen her ay. Ya bana satılan modem arızalı ya da kafalarına göre sayaç uydurmuş bu firma. Özellikle takip ediyorum daha önce bir çok defa da kota aşım ücreti geçirdiler aynı şekilde. Bu firmayı anlaşmam bittiği anda terk edeceğim üstelik 3G hızı sözüne kandım ve yıllarca oyaladılar beni. Yaşadığınız şehire sistem kuruluyor 3G hızına erişeceksiniz diye. Hala hspa modunda çalışıyor modem.

Salih 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizi 23.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön