14 Şubat 2013

Turkcell 3G Data Hattımı Kapattılar!

Yaklaşık 45 gün önce bana sms ve e-mail ile 3G hattıma ait evrakların eksik olduğuna ve bunları tamamlamam gerektiğine dair bilgi ilettiler. Ben de bunun ardından Turkcell İletişim Merkezine giderek kaybolmuş/eksik olan abonelik sözleşmemi yeniden imzaladım, yeniden fatura ve nüfus cüzdanı fotokopisi verdim.

Ankara, Kentpark AVM Turkcell İletişim Merkezi görevlileri işlemlerin tamamlandığını söylediler. Bundan 2 hafta sonra hattım kapandı ve internetim kesildi. Telefon edip sorduğumda evrak eksikliğinden, sözleşmenin okunamadığından bahsettiler. Halbuki 2 kere sözleşme verdim, 2 kere belgeleri tamamladım. 1 Haftadır internetim kapalı, mağdur durumdayım.

Murat 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0532 532 0000 'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön